Ã–VRIGT / Diverse / Filmaffisch 6068457

nr 606 8457

Filmaffisch

"Se opp för spionerna" 30/40-tal, 36x27

Kondition: vikskador

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 oktober 2009
kl 17:07:09